Strona główna » OSTATNIE IMPREZY
Kategorie
Kontakt
  • Futomoto Mateusz Fuczik
    ul. Bystrzańska 75
    43-300 Bielsko-Biała
    NIP: 9372730633

  • E-mail:kontakt@futomoto.pl
  • Telefon513 560 042
  • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 16.00, w soboty 10.00 - 14.00

OSTATNIE IMPREZY

Red Bull Romaniacs 2020


 

Najtrudniejszy rajd hard enduro za nami. Red Bull Romaniacs to rajd zaliczany do cyklu WESS gdzie można oglądać najlepszych zawodników enduro z całego globu. W tym roku znów organizatorzy nie oszczędzili uczestników wytyczając karkołomną trasę na całe 4 dni ścigania. Zawody te są znane nie tylko ze swojego stopnia trudności ale też pięknych krajobrazów towarzyszących zawodnikom podczas jazdy. Oczywiście na tych zawodach był również polski akcent. Tadeusz Błażusiak i Dominik Olszowy zasilili stawkę w najmocniejszej klasie lecz niestety obaj nie ukończyli zawodów.
Poniżej zamieszczone linki do wyników oraz galerii.
https://www.redbullromaniacs.com/results/2020/day4/official-overall/

https://www.redbullromaniacs.com/


 

Ciąg dalszy Mistrzostw Polski Enduro
W ubiegły weekend (5 i 6 września) rozegrała się 3 i 4 runda Mistrzostw Polski w rajdach enduro. Zawody odbywały się w Zajączkowie niedaleko Kielc. Teren zawodów to wielkie obszary usiane łąkami, na których były wytyczone odcinki specjalne. W tym rejonie w 2004 roku odbywały się drużynowe Mistrzostwa Świata w enduro czyli ,,Sześciodniówka motocyklowa''. Na zawodach oprócz współczesnych motocykli pojawiły się również klasyczne motocykle z lat 80, dla których przygotowano kategorie Classic.
Klasyfikację generalną po raz kolejny zdominował Dominik Olszowy natomiast na dalszych miejscach na podium uplasowali się po 2 dniach Łukasz Kurowski i Adam Tomiczek.
Poniżej linki do wyników i foto relacji.

https://wyniki.motoresults.pl/pl/2020/Enduro/MP/III-i-IV-Runda/e_2983
https://www.facebook.com/media/set/?vanity=esemiks&set=a.3247451788668149


 

Enduro Liga na półmetku


Enduro Liga to projekt autorstwa Tadka Błażusiaka, a polega na wrzucaniu do sieci filmików na których riderzy wykonują wymyślane przez autora ,,enduro zadania''. Na filmiki można głosować, a ten który zdobędzie największe uznanie publiczności wygrywa. W tym tygodniu było wykonywane zadanie nr 3 (skok).
Zwycięzcą został Dominik Olszowy który wykonał piękny lot nad leśną drogą. Poniżej link do zwycięskiego nagrania i zasad Enduro Ligi
https://www.instagram.com/p/CEl7fskH_dv/?utm_source=ig_web_copy_link

https://www.redbull.com/pl-pl/event-series/enduro-liga

 

Dominik dominator.
Olszowy znów dominuje na polskiej scenie enduro.


alt 
 
W weekend 25 i 26 lipca koło Połczyna Zdrój została rozegrana I i II runda Mistrzostw i Pucharu Polski enduro. Frekwencja dopisała gdyż spragnieni jazdy zawodnicy mieli już dość czekania na rywalizację i licznie zagościli za zawodach. Nie brakowało wyjadaczy takich jak m. in. Adam Tomiczek reprezentujący Orlen Team i startujący w rajdzie Dakar. Rywalizacja była zacięta a trasa wymagająca i jak to bywa w klasycznym enduro liczyła się każda sekunda. Poniżej linki do wyników i krótkiej relacji z zawodów. Odwiedzajcie nasz sklep gdzie znajdziecie wszystko dla waszej dwukołowej maszyny :)
Wyniki:
https://wyniki.motoresults.pl/pl/tor/Ostrow%C4%85s-k.-Po%C5%82czyna-Zdr%C3%B3j/Enduro

 
Relacja:
              
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl